Těžítko RUKA NA ARAGONITU

Cínová ruka, dlouhá 8 cm a široká cca 3,5 cm. Je pečlivě odlita a opracovaná,

poté vlepena na velký oblázek  SLOVENSKÉHO SPIŠSKÉHO ARAGONITU.

 

2 měsíce
750 Kč

Dekorační dárek, který oživí každý interiér.

Aragonitový oblázek, velikost cca 8 x 6 cm a výška bez cínu je asi 3 cm. KAŽDÝ KUS KAMENE V NAŠÍ NABÍDCE JE ORIGINÁL, RUČNĚ OPRACOVANÝ V ČESKÉ DÍLNĚ V PODKRKONOŠÍ. 

RUKA je ručně litá z cínu, celkem váží 150 gramů a je nalepena kvalitním lepidlem na aragonitový oblázek. Leštěno, patinováno a voskováno, znova leštěno. Ošetřeno antioxidantem.

Pewter je atraktivní tvrdý cín, který je používán v Britanii k produkci domácích potřeb aj. předmětů již od dob Římanů. Obsahuje cín s příměsemi drahých aj. kovů, výrazně zlepšujících jeho užitné vlastnosti.

 ARAGONIT má název podle místního výskytu v Molina de Aragon ve Španělsku.

Je velmi silným uzemňujícím kamenem, což znamená, že je vhodnýk tlumení stresu a hněvu. Dokáže zesilovat energii a používá se při chronické únavě k jejímu potlačení. Je kamenem, díky němuž se budete cítit příjemně ve vlastním těle a stabilizovat duchovní rozvoj. Učí nás trpělivosti a vstřícnosti. Je dobrý pro lidi, kteří od sebe žádají příliš mnoho. Pomáhá se soustředit a vnáší do mysli přizpůsobivost a toleranci. Tento kámen dokáže transformovat geopatogenní poruchy a pročišťovat i vzdálené zablokované energetické dráhy.         

Léčebné využití:   Podporuje imunitní systém, reguluje činnost srdce a centrálního nervového systému. Příznivě působí na žaludek a stavbu kostí. Lze ho doporučit i při chronické únavě a proti nespavosti.   
 
Znamení zvěrokruhu:   Kozoroh, Panna     

Umístění: Lze jej nosit na všech vhodných místech těla nebo jej na ně pokládat     
Očista:  mýdlovou vodou 
Zdroj: J.P.Kreperát - Skrytá moc drahých kamenů    

Kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny. Nutné je si uvědomit, že nenahrazují lékařskou péči!!!
Zpět do obchodu