Těžítko HLAVA KONĚ

Kamenné či skleněné těžítko DLE AKTUÁLNÍ NABÍDKY s cínovou hlavou koně na historizující rozetě.

Každý kus je jedinečný, ručně opracovaný v české dílně.

Velikost cca 8 x 6 cm a výška 8 - 10 cm. 

2 měsíce
850 Kč
Kategorie: BYTOVÉ DOPLŇKY

Hlava koně je ručně litá z potravinářského cínu, připájená k bohatému košíčku,  pečlivě vybroušená, celkem váží 200 gramů a je nalepena kvalitním lepidlem. Leštěno, patinováno a voskováno, znova leštěno.

Pewter je atraktivní tvrdý cín, který je používán v Britanii k produkci domácích potřeb aj. předmětů již od dob Římanů. Obsahuje cín s příměsemi drahých aj. kovů, výrazně zlepšujících jeho užitné vlastnosti.

ARAGONIT je projektivní kámen, přiřazen elementu ohně a planetě Mars. Aragonit dodává energii a ve spojení s Matkou zemí, uzemňuje. Čistí  energetické blokády. Transformuje geopatogenní zóny. Učí nás trpělivosti, vstřícnosti, spolehlivosti, toleranci a přizpůsobivosti. Pomáhá v okamžicích napětí a tiší stavy neklidu. Chrání před citovým nátlakem a zlostí. Nabízí posilu a podporu. Vhodný pro meditace, podporuje duchovní růst, disciplinovanost a spolehlivost.  Uklidňuje, přináší koncentraci a rovnováhu. Stabilizuje základní (kořenovou) a zemskou čakru. Pomáhá ukotvovat lidi s přílišným sklonem k ,,létání v oblacích"

Kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny. Nutné je si uvědomit, že nenahrazují lékařskou péči!!!

Zpět do obchodu