Náhrdelník MOŘSKÉ SKLO S CHRYZOPRASEM

NÁHRDELNÍK tvoří Atlantským oceánem omleté, mořské sklo, které jsem našla na pobřeží jižního Maroka v oblasti Massa. Sklo je ocínováno a zavěšeno na korálcích chryzoprasu, celková délka je 45 cm. Navlečeno na drátku s očky a karabinkou, vše je postříbřeno.

skladem
1 200 Kč
Kategorie: Náhradelníky
Náhrdelník MOŘSKÉ SKLO S CHRYZOPRASEM
Novinka

Jedinečný autorský náhrdelník, pro milovnice zelené barvy, která mimochodem velmi krásně ladí s rezavými i červenými vlasy. 

Sklo je ocínováno a zavěšeno na korálcích chryzoprasu, celková délka je 45 cm. Navlečeno na drátku s očky a karabinkou, vše je postříbřeno.

 Celá desetiletí vlnami omílané sklo.

SEAGLASS:  Mořské sklo jsou přirozeně zvětralé kusy skla, které často mají vzhled tromlovaných kamenů . Mořské sklo je zvětralé sklo nacházející se na plážích moří se slanou vodou. Tyto procesy zvětrávání vytvářejí přírodní matné sklo. Mořské sklo se používá k dekoraci, nejčastěji ve šperkařství. „Plážové sklo“ pochází ze sladké vody a má často méně matný vzhled než mořské sklo. Mořskému sklu trvá 20–40 let a někdy až 100–200 let, než získá svou charakteristickou strukturu a tvar. Je také hovorově označována jako drift glass z procesu longshore drift, který tvoří hladké hrany. 

CHRYZOPRAS: Kouzlo tohoto kamene podvědomě vyhledáváme pro sílu zklidnění a nalezení rovnováhy v naší duši. Napomáhá nám k odpouštění, přijetí sebe sama a životu bez předsudků.

Cínařství Ladislava Růžičková je držitelem regionální značky ČESKÝ RÁJ.

TENTO JEDINEČNÝ NÁHRDELNÍK PODTRHNE ŽIVOTNÍ SÍLU A ENERGII MAJITELKY. 

Zpět do obchodu