file:///C:/Users/laden/Desktop/pinterest-7770d%20(1).html

Náhrdelník Lovec

Autorský náhrdelník, vytvořen z exkluzivního labradoritu a originální ptačí siluety. Model ručně vyřezaný a vymodelovaný, poté vyrobena forma velmi pracným a zdlouhavým tradičním způsobem. Pták následně odlitý z cínu v mém ateliéru. Autorský, jedinečný šperk pro originální a zajímavou ženu.

Labradorit ve šperkové kvalitě, labradorizace - vnitřní světlo opravdu efektní.

Skladem
1 190 Kč
Kategorie: Náhradelníky

Kámen ve šperkové kvalitě, velmi krásně světélkující kámen. 

Zavěšeno na kulaté 1,5 mm silné šňůře černé barvy, případně může být na obruči.

Ve svém ateliéru používám slitinu pewter, směs cínu a drahých a vzácných kovů, které zlepšují vlastnosti cínu. Slitina byla používána v Britanii k produkci domácích předmětů a užitého umění již od dob Římanů.

Cínařství Ladislava Růžičková je držitelem regionální značky ČESKÝ RÁJ.

 

ŠPERK JE DO 19.7. V NĚMECKÉM LIPSKU, POTÉ BUDE K DORUČENÍ POŠTOU V ČESKÉ REPUBLICE!!!

 

LABRADORIT: Je vysoce mystickým a ochranným kamenem, který se nádherně leskne a mění barvu a lesk v jistých úhlech a polohách, říká se, že je kamenem esoterického vědění. Podporuje rozvoj intuice, odstraňuje negativní energie, pomáhá nám překonat strach, nejistotu, deprese, stres, přináší nové myšlenky. Je kamenem proměny a velmi nápomocný v době velkých životních změn a etap. Pomáhá nám překonávat zbytky starých zklamání z minulých životů. Posiluje víru v sama sebe, přináší sílu, vytrvalost, potlačuje strach, nejistotu. Uklidňuje příliš aktivní mysl. Vyvolává potlačované vzpomínky na minulost a pomáhá objevit své skryté schopnosti a vlohy. Odstraňuje iluze a domněnky a podporuje realistické a logické myšlení. Labradorit je vhodným kamenem pro umělce, protože rozvíjí tvůrčí vyjadřování. Rovněž probouzí nadšení do všech činností, radost z práce a ze života. Zvyšuje také trpělivost a schopnost počkat na správný okamžik.

Znamení zvěrokruhu: Střelec, Kozoroh, Ryby, Vodnář

Zpět do obchodu