file:///C:/Users/laden/Desktop/pinterest-7770d%20(1).html

Náhrdelník CERNUNNOS

Ozdobte se v čase slunovratu keltským, ochranným ACHÁTEM, silným, nepostradatelným kamenem. 

Achát ve věnci z paroží, symbolika Boha lesa. Velikost šperku je 8 x 6 cm, zavěšen na exkluzivní hnědé kůži silné 3 mm a s postříbřeným zapínáním.

 

skladem
880 Kč
Kategorie: Náhradelníky

ACHÁT  Na co je dobrý achát? Podporuje klid a vyrovnanost, uzemňuje, přináší pocit bezpečí a jistoty, odstraňuje strach. Má značné ochranné účinky, vytváří ochranný štít kolem těla, odráží negativní síly zpět k původci. Pomáhá při léčbě závislostí, napomáhá sexuální aktivitě, léčí nervy, žaludek, poruchy oběhového systému, pročišťuje zrak.

CERNUNN BŮH JELEN, je nazýván pánem lesa. Má na hlavě bohaté paroží zdobené zářivými prsten, je také Bohem hojnosti a plodnosti.

Cernunnos je hypotetické jméno keltského božstva, které se zobrazovalo s parožím, což má podobnost s jelenem. Taková zobrazení božstva v sedu s jeleními parohy a hady, často obklopeného zvířaty, se nalezla v západní a jižní Evropě, od Británie a Dánska přes Gallii a dnešní Španělsko, Itálii až po Rumunsko. Z tohoto zobrazení se usuzuje, že byl „pánem zvířat“, možná i bohem plodnosti. Julius Caesar zmiňuje, že Keltové uctívají noční božstvo

Zpět do obchodu