Těžítko Koňská hlava

Ručně vyrobené kamenné těžítko s cínovou hlavou koně


Naše cena: 650,-

Dostupnost v e-shopu: 15 DNŮ      
Katalogové číslo: 06


Kamenné těžítko s cínovou hlavou koně.

Aragonitový oblázek, velikost cca 8 x 6 cm a výška bez cínu je asi 3 cm. Každý kus je originální, ručně opracovaný v české dílně.

Hlava koně je ručně litá z potravinářského cínu, připájená k bohatému košíčku,  pečlivě vybroušená, celkem váží 200 gramů a je nalepena kvalitním lepidlem. Leštěno, patinováno a voskováno, znova leštěno.

Pewter je atraktivní tvrdý cín, který je používán v Britanii k produkci domácích potřeb aj. předmětů již od dob Římanů. Obsahuje cín s příměsemi drahých aj. kovů, výrazně zlepšujících jeho užitné vlastnosti.

ARAGONIT je projektivní kámen, přiřazen elementu ohně a planetě Mars. Aragonit dodává energii a ve spojení s Matkou zemí, uzemňuje. Čistí  energetické blokády. Transformuje geopatogenní zóny. Učí nás trpělivosti, vstřícnosti, spolehlivosti, toleranci a přizpůsobivosti. Pomáhá v okamžicích napětí a tiší stavy neklidu. Chrání před citovým nátlakem a zlostí. Nabízí posilu a podporu. Vhodný pro meditace, podporuje duchovní růst, disciplinovanost a spolehlivost.  Uklidňuje, přináší koncentraci a rovnováhu. Stabilizuje základní (kořenovou) a zemskou čakru. Pomáhá ukotvovat lidi s přílišným sklonem k ,,létání v oblacích" v jejich vlastním těle.

Léčebné užití: šíří v těle energii, zahřívá. Má blahodárný vliv na stav kostí a zubů. Napomáhá ukládání vápníku v těle. Ulevuje od fyzických projevů bolesti a svalových křečí. Posiluje imunitní systém. Pomáhá proti nočnímu neklidu. Nošení Aragonitu v dlani nebo ve formě šperku uzemňuje. (Ad.:Nefertitis)

Zmírňuje stres, neklid a zmatenost. Utlumuje problémy páteře, žaludeční nervozitu, ekzémy a celkovou slabost.

Posiluje koncentraci, vnitřní klid a duchoví vývoj, též imunitní systém, trávicí trakt, kosti, klouby, zuby a pleť. Podporuje přeměnu látkovou.

(zdroj: J.P.Kreperát)

Odrůda onyxový mramor bývá používán jako ozdobný minerál či je broušen jako kabošon.