Kategorie:
STOLOVÁNÍ > Mísy

MISKA TŘÍ-NOHÁ

Mísa, miska


Naše cena: 1220,-

Dostupnost v e-shopu: 15 DNŮ      
Katalogové číslo: 02


Kamenná miska z aragonitu, horní průměr je  10 cm a výška misky je 4 cm. Každý kus je originální, ručně opracovaný v české dílně.

MISKA JE VHODNÁ NA OŘÍŠKY, KANCELÁŘSKÉ SPONKY, PRSTENY, KYTKU ČI COKOLI JINÉHO ...

Odléváno z velice kvalitní slitiny pewter, která odpovídá def. potravinářský cín.

Pewter je atraktivní tvrdý cín, který je používán v Britanii k produkci domácích potřeb aj. předmětů již od dob Římanů. Obsahuje cín s příměsemi drahých aj. kovů, výrazně zlepšujících jeho užitné vlastnosti.

ARAGONIT je projektivní kámen, přiřazen elementu ohně a planetě Mars. Aragonit dodává energii a ve spojení s Matkou zemí, uzemňuje. Čistí  energetické blokády. Transformuje geopatogenní zóny. Učí nás trpělivosti, vstřícnosti, spolehlivosti, toleranci a přizpůsobivosti. Pomáhá v okamžicích napětí a tiší stavy neklidu. Chrání před citovým nátlakem a zlostí. Nabízí posilu a podporu. Vhodný pro meditace, podporuje duchovní růst, disciplinovanost a spolehlivost.  Uklidňuje, přináší koncentraci a rovnováhu. Stabilizuje základní (kořenovou) a zemskou čakru. Pomáhá ukotvovat lidi s přílišným sklonem k ,,létání v oblacích" v jejich vlastním těle.

Zmírňuje stres, neklid a zmatenost. Utlumuje problémy páteře, žaludeční nervozitu, ekzémy a celkovou slabost.

Posiluje koncentraci, vnitřní klid a duchoví vývoj, též imunitní systém, trávicí trakt, kosti, klouby, zuby a pleť. Podporuje přeměnu látkovou.

(zdroj: J.P.Kreperát)

Odrůda onyxový mramor bývá používán jako ozdobný minerál či je broušen jako kabošon.